W.D. Pease Custom Knife Pearl “IQ” Knife Changeable Blade with Wooded Display Box
$695.00
In stock
| Knife Maker | W.D. Pease |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/16" |
| Overall Length | 7 1/2" |
| Weight | 6oz |
| Blade Material | Mirror Polished ATS-34 |
| Scale Material | Mother of Pearl |
| Bolster Material | Nickel Silver |
| Condition | Excellent |





