Walt Kneubuhler Custom Knife Stag Hunter
| Knife Maker | Walt Kneubuhler |
|---|---|
| Blade Length | 4 5/16" |
| Overall Length | 8 1/2 " |
| Weight | 6oz |
| Blade Material | Hand Forged 5160 Steel |
| Scale Material | Stag |
| Guard Material | Nickel Silver |
| Condition | Excellent |
| Knife Maker | Walt Kneubuhler |
|---|---|
| Blade Length | 4 5/16" |
| Overall Length | 8 1/2 " |
| Weight | 6oz |
| Blade Material | Hand Forged 5160 Steel |
| Scale Material | Stag |
| Guard Material | Nickel Silver |
| Condition | Excellent |
You may also want to save these related items.