Warren Osborne Custom Knife Mike Norris Stainless Damascus and Mother of Pearl Lockback with Rose Gold Pins and Bale
| Knife Maker | Warren Osborne |
|---|---|
| Blade Length | 2 5/8" |
| Overall Length | 5 11/16" |
| Closed Length | 3 1/4" |
| Weight | 1.63 oz |
| Blade Material | Damascus, Mike Norris Stainless Damascus |
| Scale Material | Mother of Pearl |
| Bolster Material | Devin Thomas "Raindrop" Damascus |
| Locking Mechanism | Lockback |
| Condition | Excellent |







