WEKNIFE Custom Knife Titanium Button Lock Kitefin
$290.00
In stock
| Knife Maker | WEKNIFE |
|---|---|
| Blade Length | 3 3/16" |
| Overall Length | 7 1/2" |
| Closed Length | 4 1/4" |
| Weight | 3.0oz |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Frame Material | Titanium |
| Locking Mechanism | Button Lock |
| Condition | Excellent |







