Reese Bose Custom Knife Remington Jigged Bone Texas Totthpick Slipjoint #2
| Knife Maker | Reese Bose |
|---|---|
| Blade Length | 3 3/4" |
| Overall Length | 8 5/8" |
| Closed Length | 5" |
| Weight | 3.2oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Remington Jigged Bone |
| Locking Mechanism | Slip Joint |
| Condition | Near Mint |








