Rex Robinson Custom Knife Fluted South Sea Gold Lip Pearl Shell and Damascus Auto Linerlock
Rex Robinson Custom Knife Fluted South Sea Gold Lip Pearl Shell and Damascus Auto Linerlock
| Knife Maker | Rex Robinson |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/2" |
| Overall Length | 7 9/16" |
| Closed Length | 4 3/8" |
| Blade Material | Damascus |
| Scale Material | Fluted South Sea Goldlip Pearl Shell |
| Bolster Material | Blued Carved Mosaic Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |






