Tom Bullock (Bullock Brothers) Custom Knife Rainbow Damascus and Cocobolo Slip Joint With Halfstop
$800.00
In stock
| Knife Maker | Tom Bullock |
|---|---|
| Blade Length | 2 13/16" |
| Overall Length | 6 7/8" |
| Closed Length | 4" |
| Weight | 4.0oz |
| Blade Material | Carbon Steel, Damascus, Stainless Steel, Brass, Copper |
| Scale Material | Cocobolo |
| Locking Mechanism | Half Stop, Slip Joint |
| Condition | Excellent |







