Paul di Stefano Custom Knife Forged S-Guard Fighter with Dyed Burlwood
$1,350.00
In stock
| Knife Maker | Paul di Stefano |
|---|---|
| Blade Length | 11 1/2" |
| Overall Length | 16 5/16" |
| Weight | 15.4 oz |
| Blade Material | Carbon Steel, Hand Forged |
| Scale Material | Wood |
| Guard Material | Blued Steel |
| Condition | Excellent |





